Büyük İtalya Turu

Tüm Fotograflar ve Videolar için Tıklayın.

Büyük İtalya Turu

, Giresun Çıkışlı
 • Ana Kategori :
  Yurtdışı Turlar
 • Alt Kategori :
  Giresun Kalkışlı Turlar, Giresun Kalkışlı Uçaklı Tur, İtalya Turları, Uçaklı Turlar
 • Süre :
  8 Gün
 • Vize :
  Var

Bu program Türkiye'de sadece Tabya Tur'da!

6,597.9 TL dan başlayan fiyatlarla

Tur Seçenekleri

Büyük İtalya Turu Kalkış: Giresun Tur Tarihi : Süre : 8 Gün
Talep Gönder
4* Oteller- Standart Oda
Tur Tarihi
Fiyat (Kişi Başı)
1. Çocuk
2. Çocuk
3. Çocuk
10/07/2018
6,597.9 TL
(0-2) 1,370.2 TL
(3-11) 6,047.6 TL
(0-2) 6,597.9 TL
(3-11) 6,597.9 TL
(0-2) 6,597.9 TL
(3-11) 6,597.9 TL

Fiyata Dahil Olanlar

 • 8 Gece 4* Otellerde kahvaltı dahil konaklama
 • Türk Hava Yolları ile aktarmalı gidiş-dönüş uçak biletleri
 • Diğer programlarda ekstra olan turlar
 • Programdaki Tüm transferler
 • Türkçe Rehberlik hizmetleri
 • Havalimanı ve şehir konaklama vergileri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (1618 sayılı Yasa Gereği düzenlenen Mesleki sorumluluk sigortasıdır.

Fiyata Dahil Olmayanlar

 • Yurtdışı çıkış harcı ( 15 TL)
 • Ekstra Turlar (Sorrento - Capri Adası-Coma Gölü turları)
 • Öğle ve Akşam yemekleri
 • Müze ve Ören yerleri Tekne ve Veporetto ücretleri vb. giriş ücretleri
 • Vize ücreti ve servis bedeli (150 EURO ) Yeşil Pasaportlu Misafirlerimize Vize Ücreti Yoktur.
 • Sağlık Sigortası (20 euro)
 • Tüm kişisel harcamalar

Tur Programı

1.Gün: 10.Temmuz.2018 TRABZON-İSTANBUL-BARİ

Saat 00:05’de Tabya Tur önünden hareket ediyoruz ve Trabzon Havaalanından saat 02:45’de Türk Hava Yolları uçağıyla İstanbul Atatürk Havaalanı aktarmalı  İtalya’nın şirin ili Bari’ye uçuyoruz ve saat 07:40’da varışımız sonrası kısa bir şehir turu yapıyoruz ve Adriyatik Denizi'nin güneyindeki sıra dışı İtalyan yerleşimlerinden biri Alberobello’ye gidiyoruz. Puglia bölgesine gurur veren bu kasaba,Trulli evleriyle 1995'te UNESCO Dünya Mirası Listesi'ne girmiştir,İtalya turlarında olmayan bu özel yeri sizlere Tabyatur farkıyla gezdireceğiz.Öğle saatlerinde Napolı’ye hareket ediyoruz ve unutamayacağımız manzaralar eşliğinde Napoli’ye variyoruz ve 4*otelimize yerleşme. Akşam Napoli şehir turu yapıyoruz,16. Yüzyıl'da yapılmış Kraliyet Sarayı, dünyanın en önemli gösterilerin sahne olan San Carlo Tiyatrosu, kafe ve mağazalarıyla ünlü Umberto 1 Galerisi, San Francesco  Di Paolo Kilisesi, Plebiscito Meydanı, Angev’in Kalesi ve Napoli Limanı görüyoruz.Konaklamamız Napoli’de otelimizde.

2.Gün: 11.Temmuz.2018 NAPOLİ-SERRONTO ve CAPRİ ADASI

Kahvaltı sonrası Dünyanın en ünlü arkeolojik alanlarından biri olan Pompei Antik Şehri turu yapıyoruz, M.S. 79’da patlayan ve şehri yok eden Vezüv Yanardağı'nın eteklerinde bulunur. Arkeologların 1748 yılında uzun süren  kazıları sonucu,şehir tüm canlılığıyla ortaya çıkarılmıştır. Gezi sonrası arzu eden misafirlerimizle ekstra düzenleyeceğimiz İtalya’nın Amalfi Bölgesinin en Güzel şehirlerinden Serronto ve Capri Adası turu yapacağız. İtalya’nın en güzel sahillerini gezerek resimliyeceğiz. Gezı sonrası 2 saatlik yolculuk sonrası Roma’da otelimize yerleşme ve serbest zaman.

3.Gün: 12.Temmuz.2018 ROMA

Kahvaltı sonrası her sokağı tarih kokan Roma şehir turumuza başlıyoruz.Göreceğimiz yerler arasında; Colosseum,Venedik Meydanı,Vatikan ve San Pietro Bazilikası, İspanyol Merdivenleri, Aşk Çeşmesi,Navano Meydanı,Panteon gezilecek yerlerden bazıları. Akşam Roma’nın gecesini ve muhteşem aydınlatılmış binalarını görmek için arzu eden misafirlerimizle Roma turumuza devam ediyoruz.Meşhur Roma dondurması yiyoruz,Navona Meydanında Akşam yemeği molası.Akşam Roma’da gezimize devam ediyoruz ve konaklamamız Roma’da otelimizde.

4.Gün: 13.Temmuz.2018 TOSCANA VADİSİ-FLORANSA

Kahvaltı sonrası İtalya’nın en güzel ve Zengin bölgesi TOSCANA’ya doğru hareket ediyoruz ve önce yolumuz Orta Çağdan kalan sokaklarında gezeceğimiz SIENA şehir turu yapacağız. Avrupa’nın en büyük meydanı olarak kabul edilen Campo Meydanı,Siena Katedrali, Palazzo Publico (Belediye Binası) görülecek yerlerden bazıları.Bu tarihi şehirde Ortaçağı yaşayacağız. SAN GIMIGNANO (13 Kuleli Şehir) Gezisi 12. ve 13. yüzyıllarda rakip soylu aileler tarafından inşa edilen şehirde merkez olarak kabul edilen Cisterne Meydanı ziyaret ediliyor. Köy meydanında Meşhur dondurmasını yiyoruz ve FLORANSA’ya hareket ediyoruz. Tek bir fotoğraf karesine sığdıracağımız Floransa’nın görülmesi gereken en önemli yerlerinden Michelangelo tepesinden şehri resimleyeceğiz. Manzaraya bakarken Arno Nehri, onun üzerinden geçen dünyaca ünlü Ponte Vecchio, Palazzo Vecchio, Floransa Katedrali Duomo ve Basilica di Santa Croce sanki sizi etkileyebilmek için  gizli gizli birbirleri ile yarışıyorlar gibi görünüyorlar, Otelimize yerleşme ve serbest zaman.

5.Gün: 14.Temmuz.2018  PİSA-PORTOFİNO-CENOVA

Kahvaltı sonrası PISA’ya gidiyoruz,12. Yüzyıl’da,Batı Akdeniz’deki ticaret üstünlüğünü elinde bulunduran Pisa dünyaca bilinen en önemli tarihi eserlerinden biri olarak kabul edilen eğik kulesiyle ünlü.Panoramik gezi sırasında Pisa Kulesi,katedral,vaftizhane ile Miracoli Meydanı gezilecek yerlerden bazıları.Gezi sonrası Kuzey e doğru yol alıyoruz ve İtalya’nın en güzel koylarından adı Şarkılara verilmiş Portofino’ya hareket ediyoruz,Tekne ile 30 dakikalık yolculuk sonrası Portofino ve çevresindeki güzellikleri  resimliyoruz ve İlk çağlardan beri Ticaret ve Liman şehri olmuş Cenova şehir turu yaparak 4*Otelimize yerleşme ve serbest zaman.

6.Gün: 15.Temmuz.2018 MİLANO

Kahvaltı sonrası Milano’ya hareket ediyoruz ve varışımız sonrası  şehir turumuz yapıyoruz, Vittorio Emanuelle Galerisi,Avrupa'nın 3.büyük gotik katedrali olan Doumo Kilisesi ve meydanı,Dünyaca ünlü La scala operası gezilecek yerlerden bazıları.Öğleden sonra Arzu eden Misafirlerimizle Eksta Dünya jet sosyetesinin evlerinin olduğu Como gölü turu yapacağız. Konaklamamız Milano’da otelimizde.

7.Gün: 16.Temmuz.2018 VERONA-GARDA GÖLÜ-PADOVA 

Kahvaltı sonrası Shakespeare tarafından 15. yüzyılda kaleme alınan 2 genç aşık Romeo ve Juliet’in doğum yeri  olan Verona’daki gezide Juliet’in evi, Veneto Bölgesi’ndeki gladyatör oyunlarının sergilendiği,M.S.30'da tamamlanmış olan arena, Erbe ve Signori  meydanları görülecek yerlerden bazıları.Gezi sonrası Alp Dağları Arasında İtalya’nın en büyük Gölü Garda gölüne gideceğiz ve göl kıyısındaki Ortaçağdan kalma köyü gezeceğiz.Arzu eden Misafirlerimiz göl kıyısında öğle yemeklerini yiyebilecekler.Akşam saatlerinde Padova daki otelimize yerleşme ve serbest zaman.Arzu eden Misafirlerimizle İtalya’nın En büyük meydanlarından Padova meydanına gidiyoruz.

8.Gün: 17.Temmuz.2018 VENEDİK-TRİESTE 

Kahvaltı sonrası Gondollar ve kanallar şehri Venedik turumuza başlıyoruz,Vaperotto ile San Marco Meydanına gidiyoruz.Bazilika,Dükler Sarayı, Saat Kulesi, İşkence Köprüsü, Büyük Kanal ve Rialto Köprüsü geziyoruz, Meşhur Cam işçiliği hakkında bilgi alıyoruz ve yapımını seyrediyoruz. Arzu eden misafirlerimizle Gondol Gezisi yapacağız.(25 €uro) Akşam saatlerinde İtalya’nın en kuzeyinde Ticaret ve Liman şehir Trieste’ye varıyoruz.Otelimize otelimize yerleşme sonrası Şehir turu yapıyoruz Muhteşem meydanları ve binaları resimliyoruz.Yemek için serbest zaman sonrası Otelimize dönüyoruz. .

9.Gün: 18.Temmuz.2018 LUBJIANA-BLED GÖLU-POSTONJA MAĞARASI-İSTANBUL-GİRESUN

Kahvaltı sonrası Slovenya’ya doğru yol alıyoruz ve önce güzelliği ile sizleri etkiliyecek muhteşem bir mağara turu yapacağız,Gzi sonrası Dünyada görülmesi gereken 10 gölden ve köyden biri olan Bled ve gölünde gezeceğiz.Lubjana’da kısa bir şehir turu sonrası saat 20:00’de THY uçağı ile İstanbul Aktarmalı Samsun’a uçuyoruz ve bizi bekleyen özel aracımızla transfer ve Giresun’da gezimizin sonu.                     

Ulaşım

Türk Hava Yolları ile aktarmalı gidiş-dönüş 

Sizi Arayalım