KAYIT    İLETİŞİM

Adana Portakal Çiçeği Festivali Turu

  • Adana Portakal Çiçeği Festivali Turu: 2024 yılında 12’inci kez binlerce insanı bir yıl aradan sonra yeniden buluşturacak “Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı’na hadi sen de gel!
  • Adana Portakal Çiçeği Festivali Turu: 2024 yılında 12’inci kez binlerce insanı bir yıl aradan sonra yeniden buluşturacak “Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı’na hadi sen de gel!
  • Adana Portakal Çiçeği Festivali Turu: 2024 yılında 12’inci kez binlerce insanı bir yıl aradan sonra yeniden buluşturacak “Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı’na hadi sen de gel!
2024 yılında 12’inci kez binlerce insanı bir yıl aradan sonra yeniden buluşturacak “Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı’na hadi sen de gel!

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
Buluşma Noktası-Hareket 1 gün programını görmek için tıklayınız

Gezimizin ilk günü, buluşma noktalarından otobüslerimize binerek gezimize başlıyoruz.

Buluşma yer ve saatleri:

18:00 Giresun: Belediye Meydan

Yoldaki molalarımızla,


2.

Gün
Mersin 2 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah saatlerinde Mersin’e varışımız sonrası serbest alacağımız kahvaltı sonrası Mersin’nin turizm ve tarihi bölgesi batı tarafına doğru yol alıyoruz. Önce 419 dik merdivenle ulaşılabilen Cennet ve nefes kesen Cehennem Obruklari ziyareti yapıyoruz. Sonrasında Üç Güzeller mozaiği ile ün salan ve balıkları ve lokması ile meşhur olan Narlıkuyu Koyunda öğle yemeği molası veriyoruz. Tekne ile efsanelere konuk olan Kız Kalesi kompleksine gidiyoruz. Son olarak geniş bir obruk etrafında konumlanmış Kanlı divane Antik Kentini ziyaret ediyoruz. Mezitli, Erdemli, Silifke ilçelerini geziyoruz. Akşam saatlerinde Mersin’de 4* Otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Yemek sonrası arzu eden misafirlerimizle portakal çiçeği kokuları içinde Mersin sahilinde geziyoruz.

Kahvaltı: Bölgede ekstra olarak alınmaktadır.

Öğle Yemeği: Bölgede ekstra olarak alınmaktadır. (Tüm içecekler ekstra.)

Akşam Yemeği: Tur ücretine dahildir. Otelde set menü veya açık büfe alınmaktadır. (Tüm içecekler ekstra.)

3.

Gün
Tarsus-Adana-Dönüş Yolculuğu 3 gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alınan sabah kahvaltısı sonrası Tarsus’a hareket ediyoruz. Tarsus Şelalesi gezimiz ardından, Eshab-ı Keyf diye adlandırılan ve kutsal kişiler olarak bilinen, Hıristiyanlarca 7, Müslümanlarca 8 evliya olarak kabul edilen Yemliha, Mekselina, Mislina, Mernuş, Sazenuş, Debernuş ve Kefeştetayuş adındaki yedi genç ve köpekleri Kıtmir’e ait olduğu söylenen ve burada yüzyıllarca uyuduklarına inanılan Eshab-ı Keyf Mağarasını ziyaret ediyoruz. Mağaradaki gezimizin ardından da, eski Tarsus şehrinin tek sağlam kalmış olan kapısı Kleopatra Kapısını görüyoruz. Kleopatra Kapısından sonra, Hıristiyanlığın en önemli azizlerinden birisi olarak kabul edilen St. Paul’un evinden geriye kalan Hıristiyan hacıların da ziyaret noktası olan St. Paul Kuyusu’nu ziyaret ediyoruz. Sonrasın da eski Tarsus sokaklarında geziyor ve yılanların şahı Şahmeran’ın efsanesinin geçtiği hamamın önünde geçerken rehberimizden Şahmeran’ın efsanesi hakkında bilgi alıyoruz.St. Daniel Peygamberin mezarının olduğuna inanılan kazı alanına gidiyoruz. Beyaz Çarşı (Kırk Kaşık Bedesteni)'da vereceğimize serbest zaman ardından, Nusret Mayın Gemisini görüyoruz. Tarsus gezilerimiz sonrası Adana’ya hareket ediyoruz ve önce eski Adana, meşhur Taşköprü’yü ve Sabancı Camii, Adana Ulu Camii ve Ramazanoğulları Külliyesi, Büyük Saat Kulesi ve şehir merkezi gezilerimiz ardından serbest alacağımız öğle yemeğimizi Seyhan Baraj Kıyısında Meşhur Kebabların tadına bakacağız ve hep beraber, 2013 yılında düzenlenen ilk karnaval ile Türkiye’nin ilk karnavalı olma özelliğine sahip, konser, sergi, gösterileri ve katılımcıların renkli kostümler giydiği kortej yürüyüşü ile dikkatimize çekecek olan Adana Portakal Çiçeği Karnavalına katılıyoruz. Akşam Festivale katılan sanatçıları izliyoruz ve rehberimizin belirleyeceği saatte buluşma sonrası dönüş için hareket ediyoruz. Yoldaki molalarımızla gece saatlerinde Giresun’da gezimizin sonu, başka bir Tabya Tur gezisinde buluşmak dileğiyle.

Kahvaltı: Tur ücretine dahildir, otelde açık büfe olarak sunuluyor.

Öğle Yemeği: Bölgede ekstra olarak alınmaktadır. (Tüm içecekler ekstra.)

Akşam Yemeği: Bölgede ekstra olarak alınmaktadır. (Tüm içecekler ekstra.)

DAHİL OLANLAR:
• 4* Otelde 1 gece sabah kahvaltısı-akşam yemeği dahil konaklama
• Lüks otobüs ile ulaşım
• Çevre gezileri
• Rehberlik hizmetleri
• Zorunlu Seyahat Sigortası

HARİÇ OLANLAR:
• Tüm öğle yemekleri
• Tüm öğünlerdeki yemeklerde alınan içecekler
• Tüm kişisel harcamalar
• Müze Ören Yeri Girişleri
• Tekne ücretleri

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

• Genel Şartlar ve Genel Hizmet Sözleşmesi tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.

• Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 3 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Tabya Tur’da saklıdır.

• Turun iptali durumunda Tabya Tur, iptali bizzat bildirmek zorundadır.

• Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır.

• Tur içersinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.

• Fiyatlarımıza KDV dahildir.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#TBYADPCF1G
LOKASYON:
Akdeniz (Giresun çıkışlı)
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
18:00 Giresun: Belediye Meydan
BİTİŞ:
Giresun: Belediye Meydan
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

4.250TL

3 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Adana Portakal Çiçeği Festivali... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

info@tabyatur.com
08504400028
BELEDİYE MEYDANI ALPASLAN CAD. NO:5/C MERKEZ / GİRESUN
    BAĞDAT CAD. NO:312-20 CADDEBOSTAN-KADIKÖY
A9560
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.