KAYIT    İLETİŞİM
  • Dubai Turu: Ortadoğu'nun en ışıltılı şehri Dubai'ye hadi sen de gel!
  • Dubai Turu: Ortadoğu'nun en ışıltılı şehri Dubai'ye hadi sen de gel!
  • Dubai Turu: Ortadoğu'nun en ışıltılı şehri Dubai'ye hadi sen de gel!
Ortadoğu'nun en ışıltılı şehri Dubai'ye hadi sen de gel!

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
Buluşma Noktası-Hareket-Trabzon-Dubai 1 gün programını görmek için tıklayınız

Gezimizin ilk günü, buluşma noktasından otobüsümüze binerek gezimize başlıyoruz.

10:00 Giresun: Belediye Meydan

Trabzon Havalimanı’na hareket ediyoruz,varışımızla check-in ve pasaport işlemleri sonrası Sunexpress tarifeli seferi ile saat 14:25’de direkt Dubai’ye uçuyoruz. Saat 18:55’de Dubai Havalimanı’na varış, pasaport ve bagaj işlemleri sonrası bizi bekleyen aracımızla Dubai’deki otelimize transfer. Konaklama otelimizde.Konaklama: 4* Otel

2.

Gün
Dubai 2 gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası Dubai şehir turumuza başlıyoruz. Yaklaşık 5 saat sürecek bu turumuzda çölün ortasındaki vaha Dubai’yi tanıyacağız. Bu turumuzda, Dubai’nin en işlek ve görkemli caddesi Sheikh Zayed yolundan ilerleyerek Emirates Kulelerini, gökdelenleri ve alışveriş merkezlerini panoramik olarak göreceğiz. Bir sonraki fotoğraf molamız Jumeirah Sahilinde yer alan dünyaca ünlü Burj Al Arab oteli olacaktır. Turumuza yaklaşık 7 Km’lik bir yürüyüş yoluna sahip restoranlar ve cafeler ile çevrili Dubai Marina ile devam ediyoruz. Burada verilecek kısa bir serbest zamanın ardından, son durağımız 2018 yılında denize dolgu yapılarak yaratılmış, Blue Waters adasına olacaktır. Burada dünyanın en büyük dönme dolabı olan Ain Dubai’yi yakından görme fırsatımız ve çok güzel fotoğraflar çekme imkanımız olacak. Turumuza ilk olarak 1950’ler Arabistan Çarsısı gibi tasarlanmış dünyaca meşhur Dubai’nin sembolü Burj Al Arab otelini en güzel noktadan görebileceğimiz, içinde dükkanlar, restoranlar, gece kulüpleri 5 yıldızlı oteller, kanallar, gondollara benzeyen teknelerin olduğu Dubai’nin Venediği diye adlandırılan Medinat Jumeirah kompleksinin çarşısı Souk Madinat Jumeirah’da bitiriyoruz. Tur bitiminde otelimize dönüyoruz. Serbest zaman. Konaklama otelimizde. Akşam arzu eden misafirlerimizle dünyanın en büyük gökdeleni Burj Khalifa’nın gölgesindeki Dünyanın en büyük alışveriş merkezi Dubai Mall’da yine Dünya’nın en büyük gösteri havuzunda yapılan su, ses ve ışık gösterisini izliyoruz. Dileyen misafirlerimiz serbest olarak diledikleri gibi alışveriş yapabilir, cafe ve restoranlarda keyifli zaman geçirebilirler. Yine arzu eden misafirlerimiz, ekstra olarak Dünyanın en yüksek Kulesi Olan Burj Khalifa’nın 124. & 125. Veya 148. Katlarına çıkarak bir insanın uçaktan sonra en rahat çıkabileceği en yüksek noktaya çıkarak tüm şehri kuşbakışı seyretme imkanına sahip olacaklar.

Kahvaltı: Tur ücretine dahildir. Otelde açık büfe olarak sunuluyor.

Öğle Yemeği: Bölgede ekstra olarak alınmaktadır. (Tüm içecekler ekstra.)

Akşam Yemeği: Bölgede ekstra olarak alınmaktadır. (Tüm içecekler ekstra.)Konaklama: 4* Otel

3.

Gün
Dubai 3 gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alınan sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Denizden ve otelimizin havuzundan yararlanabilirler. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan öğle yemekli Abu Dhabi turumuza katılabilirler. Dünyanın en büyük insan yapımı limanı olan Jebel Ali’den geçiyoruz. İlk durağımız, dünyanın en büyükleri arasında yer alan ve 41.000 Kişiye aynı anda ibadet etme imkanı sunan Sheik Zayed Büyük Camii olacaktır. Muhteşem mimarisi ve zengin işlemeleri ile unutamayacağınız fotoğraflar alabileceğiniz zenginliktedir. Yedi Emirliğin başkenti olan Abu Dhabi emirliğini gezerken yakın geçmişte, küçük bir balıkçı köyü olan başkentin bugün ne kadar modern bir şehir olduğuna tanık olacaksınız. Geniş bulvarları, gökdelenleri ile ultra – modern bir Arap şehri olan kentte, Al Bateen bölgesi, kordon caddesi görülecektir. Emirates Palace’da verilecek fotograf molasinin ardindan şehrin geçmişinin otantik bir kopyası olan Miras Köyünü gezerken Arapların geçmişteki yaşamlarını, geleneklerini, çamurdan yapılmış evleri, görme imkanı bulacaksınız. Öğle yemeği turunuz esnasında açık büfe olarak alınacaktır. Yemek sonrasında turumuza devam ediyoruz. Saadiyat Adası üzerinde bulunan Louvre Müzesi’nde verilecek fotoğraf molasının ardından, eğlence merkezi olarak kabul edilen ve Formula 1 Abu Dhabi yarışlarına ev sahipliği yapan Yas Adası’na hareket ediyoruz. Yine ayni yerde bulunan dünyanın ilk Ferrari temalı eğlence parkında verilecek molada fotoğraf çektirebilir, hediyelik eşya mağazasında alışveriş yapabilirsiniz. Turumuzun ardından Dubai’ye hareket. Dubai’ye varışta ki durağımız Dünyanın Çeşitli Ülkelerinin Pavilyonlarından Oluşan, Dubai’nin En Eğlenceli Mekanlarından Biri Olarak kabul edilen Global Village. Her Yıl Kasım Ayı ilk haftası ile Nisan Ayı arasında açılan, sezonluk bir eğlence parkıdır. İçerisindeki Ülke Pavilyonlarında, o ülkelere ait yiyecek, içeceklerden tutun da yöresel hediyelik eşyaları satın alabileceğiniz ve yine ülkelere ait şovları izleyebileceğiniz bu park size Dubai’nin bir Arap şehri olmasının yanında çok uluslu bir kent olduğunu gösterecektir. Turumuz sonrası otelimize dönüyoruz. Konaklama otelimizde.

Kahvaltı: Tur ücretine dahildir. Otelde açık büfe olarak sunuluyor.

Öğle Yemeği: Bölgede ekstra olarak alınmaktadır. (Tüm içecekler ekstra.)

Akşam Yemeği: Bölgede ekstra olarak alınmaktadır. (Tüm içecekler ekstra.)Konaklama: 4* Otel

4.

Gün
Dubai 4 gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alınan sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Konaklama otelimizde.

Arzu eden misafirlerimiz ekstra düzenlenecek öğleden sonra Dubai’nin olmazsa olmazlarından Akşam Yemekli Dubai Çöl Safari Turuna katılabilirler. Bu turumuzda, 4x4 araçlar ile, çölde unutulmaz anlar yaşayabilir, gün batımını izleyebilirsiniz. Kızıl kumlarda yapılan eğlenceli ve heyecan dolu gezinin ardından çölün ortasında yer alan Bedevi kampına varıyoruz. Burada yapılan birbirinden güzel şov ve dansöz gösterisi eşliğinde akşam yemeğini alıyoruz. Ayrıca deveye binme, meşrubat, çay ve kahve ikramı tur içeriğinde ücretsiz olarak sunulan servislerdir. Yemek ve gösterilerin ardından turumuz sonra eriyor ve bizi otellerimizden alan 4x4 özel araçlarımızla tekrar otelimize dönüyoruz, konaklama otelimizde.


Kahvaltı: Tur ücretine dahildir. Otelde açık büfe olarak sunuluyor.

Öğle Yemeği: Bölgede ekstra olarak alınmaktadır. (Tüm içecekler ekstra.)

Akşam Yemeği: Bölgede ekstra olarak alınmaktadır. (Tüm içecekler ekstra.)Konaklama: 4* Otel

5.

Gün
Dubai-Trabzon-Dönüş Yolculuğu 5 gün programını görmek için tıklayınız

Otelde alınan sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Saat 11:00’de buluşma sonrası havaalanına transfer ve Sunexpress tarifeli seferi ile saat 19:55’de Trabzon’a uçuyoruz. Trabzon’a saat 23:05’de varışımız sonrası bizleri havaalanında bekleyen aracımızla Giresun’a transfer ve Giresun’da gezimizin sonu. Başka bir Tabya Tur gezisinde buluşmak dileğiyle.

Kahvaltı: Tur ücretine dahildir, otelde açık büfe olarak sunuluyor.

Öğlen Yemeği: Bölgede ekstra olarak alınmaktadır. (Tüm içecekler ekstra.).

Akşam Yemeği: Bölgede ekstra olarak alınmaktadır. (Tüm içecekler ekstra.).

DAHİL OLANLAR:
• Sunexpress tarifeli seferleri ile Trabzon-Dubai gidiş, Dubai-Trabzon dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
• 4* Otelde 4 gece sabah kahvaltısı dahil konaklama
• Alan - otel - alan transferleri
• Panoramik Dubai Şehir Turu
• Türkçe Tur Liderliği hizmeti
• Havalimanı vergileri
• Zorunlu Seyahat Sigortası

HARİÇ OLANLAR:
• Tur programında ekstra olarak belirtilen tüm gezi ve eğlenceler
• Tüm öğle ve akşam yemekleri
• Tüm öğünlerdeki yemeklerde alınan içecekler
• Tüm kişisel harcamalar
• Müze Ören Yeri Girişleri
• B.A.E Vize ücreti (110 USD) (Yeşil Pasaporta vize yoktur.)
• Yurt dışı çıkış harcı (150 TL)

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

• Genel Şartlar ve Genel Hizmet Sözleşmesi tur programının ayrılmaz bir parçasıdır ve tur programından bağımsız düşünülemez.

• Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 7 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Tabya Tur’da saklıdır.

• Turun iptali durumunda Tabya Tur, iptali bizzat bildirmek zorundadır.

• Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır.

• Tur içersinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez.

• Fiyatlarımıza KDV dahildir.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#TBYDUBAI4G
LOKASYON:
Dubai (Giresun çıkışlı)
ULAŞIM
Uçak   
BULUŞMA:
10:00 Giresun: Belediye Meydan
BİTİŞ:
Giresun: Belediye Meydan
İPTAL POLİTİKASI:
İptal ve iade şartları

TARİH VE FİYATLAR

799$

5 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Dubai Turu ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM

[email protected]
08504400028
BELEDİYE MEYDANI ALPASLAN CAD. NO:5/C MERKEZ / GİRESUN
    BAĞDAT CAD. NO:312-20 CADDEBOSTAN-KADIKÖY
A9560
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.